fbpx
 

Burun Estetiği Fiyatları

Rinoplasti Burun Estetiği Ameliyatı

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği (Rinoplasti) günümüzde estetik ameliyatlar içinde en fazla talep gören ve en fazla yaptırılan operasyonlardandır. Burun, kişide yüze anlam katan ve kişinin ifadesini şekillendiren bir organdır. Bu operasyon sayesinde kişilerin kendilerine ait özgüveni artar.

Rinoplasti operasyonunda hastaların önceliği her şeyden önce ameliyatın başarısı olmalıdır. Bu sebeple, cerrahi maliyetleri referans alarak doktor belirlemek, hasta adayının başarısız bir ameliyat geçirmesi olasılığını artırır. Burun görünüm olarak, yüzdeki en önemli organdır. Ameliyat sonrasındaki olumsuzluklar hastanın psikolojisini etkileyebilir. Burun estetiği ameliyatının başarısı bir kez yapılan bir ameliyat ve sorunsuz iyileşme ile bu süreci tamamlamak.

Burun estetiği ameliyatında fiyatı belirleyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurların başında burun estetiği cerrahının bu alandaki başarıları ve deneyimidir. Bu faktör burun estetiği ameliyatının başarılı olmasını sağlayacak önemli bir unsurdur. Bu nedenle, bunun fiyatlara yansıması oldukça doğaldır. Diğer bir unsur operasyonun gerçekleştirileceği hastanenin tıbbi donanımının olması ve ameliyat ekibinin bu konuda başarılı olmasıdır. Ameliyattan sonra % 100 başarı ve memnuniyet için bu unsurların bir arada olması gerekir.

Estetik cerrahın başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği operasyonlar, yeni burun şeklini oluştururken estetik algısını kullanarak hastanın memnun olacağı burun şeklini oluşturması fiyatlara etki edecektir. Çünkü Rinoplasti ameliyatı tamamlandığında, geri dönüşü olmayan değişimler yapılmış olur. Yeni bir ameliyat sadece bu değişimler üzerinde düzeltmeler yapmaya olanak verir. Bu ameliyatla hastanın başlangıçtaki burun şekline geri dönmesi sağlanamaz. Bunlar dikkate alındığında, hastaların ameliyatın fiyatından önce, başarılı bir Rinoplasti ameliyatı geçirmeye gayret etmesi gerekir. Atacakları her adımda ameliyatın sonucunun kendilerini memnun edecek şekilde olmasını düşünmeleri gerekir. Özetlemek gerekirse burun estetik ameliyatlarında fiyatlar; hastanın burun yapısına, ameliyat sayısına, ameliyat süresine ve doktora göre değişmektedir.

Şimdi Fiyat Alın

İletişime geçerek fiyat alabilirsiniz..